Hétvégi körkép 11.15-16.

Gólgazdag összecsapások, négyből három nyert mérkőzés. Így jellemezhetnénk röviden az elmúlt hétvége focis eseményeit.

Két-két felnőtt és utánpótlás csapatunk részvételével újabb bajnoki fordulókat rendeztek az aktuális labdarúgó bajnokságokban. Az egytől egyig idegenbeli pályákon lezajlott meccsekre kilátogató sok gólt láthattak most is, ráadásul többségében nyertes mérkőzéseken.

Az utánpótlás bajnokságok egy korosztályban (U14) már véget értek, a többi csapat számára a megmérettetések sorozata jövő héten folytatódik.

BLSZ I.
CSEPEL UFC 2022 KFT. – Fővárosi Vízművek SK 3:4
Gólszerzők:
Béres Dominik 57′, Urbin Martin 78′, 86′ (Csepel)
Nagy Levente Máté 20′, 66′, Birtalan Balázs 28′, Mészáros Márton 60′ (FVSK)

BLSZ III./2. csoport
Palota SE – Fővárosi Vízművek SK II. 3-9
Gólszerzők:
Mátyás Dániel 19′, 66′, 80′ (Palota)
Udvarvölgyi Barnabás 7′, Járvás Zsolt 14′, Kiss Krisztián Alex 28′, 57′, Kóré Márk 52′ (öngól), Sajgál Botond 55′, Simon Viktor Csaba 59′, 76′, Farkas Márton 74′ (FVSK)

MLSZ Regionális U19 Alap Közép-Nyugat
Budai FC – Fővárosi Vízművek SK 2-5
Gólszerzők:
Majidi Mohammed Ali 34′, Gémesi Gyula Áron 71′ (Budai FC)
Farkas Máron 6′, Sajgál Botond 52′, 58′, Sándor Attila 80′, Polyóka Ádám 93′ (FVSK)

BLSZ Serdülő U14 HNP „2” csoport
Soroksár SC – Fővárosi Vízművek SK 5:1
Gólszerzők:
Szabó-Joó Sára 5′, Szentkereszty Dorka 7′, 27′, 63′, Tajti Csinszka 39′ (Soroksár)
Kristál Bence 57′ (FVSK)

Az összefoglalókat kövesd továbbra is honlapunkon!