Budapest válogatottban szerepeltek játékosaink

Remekül szerepelt, az előkelő 2. helyen zárt a Budapest válogatott a Területi Amatőrválogatottak Országos Nagypályás Tornáján. A fővárosi csapat a Budapesti Igazgatóság által rendezett Közép- és Délnyugat-Magyarországi csoportban két győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereséggel lett végül második. Az idei keretbe meghívást kapott két csapattagunk, Hollókőy Ádám és Petry Zsolt, akiknek ezúton is gratulálunk az eredményhez!

A válogatott keret régóta egy biztos magra épül, a csapattagok összetartása példaértékű.

A torna rangsora végül az alábbiak szerinte alakult.
1. Baranya
2. Budapest
3. Somogy
4. Fejér
5. Tolna

Eredmények és tabella: ITT!

A Budapest válogatott második helyezést elért csapata:

Koplányi Gábor, Paár Endre Ferenc, Tavasi András, Téglás Béla, Marczinka Tamás, Veress Balázs, Haraszkó Sándor, Mohácsik Gábor, Balogh Péter, Lóska Csaba, Scheiber Bence, Nagy Kristóf Csongor, Hollókőy Ádám, Petry Zsolt Dominik, Ancsin Krisztián János, Kocsis Balázs, Pálmai Zsolt József, Faragó Milán

Vezetőedző: Szabó András
Csapatvezető: Bajzik József
Masszőr: Kerényi Máté
Technikai vezető: Balogh Csaba

 A Budapest válogatott remekül szerepelt a tornán, méltán lehet büszke teljesítményére, és ami még emellett nagy dolog, hogy igazi csapatként működött a pályán és azon kívül is! Gratulálunk!

Forrás: pestifoci.hu